Nabídka naší skupiny

dovolujeme si Vám nabídnout služby naší dvoučlenné elektro-akustické Beatles & 60s revivalové kapely. Revivalové (tzv tribute) kapely mají v české republice dlouhou tradici a v současné době u nás působí řada kvalitních a úspěšných revivalových kapel různých interpretů a žánrů.

Naše pražská kapela, hrající hity 60. let (převážně od britských kapel typu Beatles, Kinks, Rolling Stones aj...), je unikátní v tom, že je určena především do menších prostor, kde není možné např kvůli většímu „hluku“ či rozměru „pódia“ uplatnit standardní (plně elektrifikovanou) kapelu. Vzhledem  k dvoučlennému obsazení a jednoduché ozvučovací aparatuře je výhodou nízká cena oproti ceně "celé" kapely.

Repertoár naší kapely tvoří zejména písničky britské kapely The Beatles – (např hity typu Can´t buy me love, From me to you, I want to hold your hand, She loves you, One after 909 a další), Kinks (Sunny afternoon, Set me free, Tired of waiting) a dalších kapel a interpretů z 50. a 60. let (viz playlist v sekci "O nás"). Délka hraní našeho akustického dua se pohybuje v délce od 45ti do 90ti minut dle domluvy.

Akce na kterých hrajeme:

Svatby, klubu, firemní i soukromé oslavy - z technických důvodů prozatím pouze v praze a ve středočeském kraji.

Reference: 
Naše kapela hrála za uplynulých 5 let v mnoha pražských klubech (Vagon, U Vodárny, Limonádový Joe), soukromých akcích (svatby, firemní večírky) a členové uskupení mají mnohaletou praxi z různých pražských a mimopražských revivalových kapel. V roce 2008 naše kapela pravidelně koncertovala pro turisty v river boat restaurantu Kristian Marco, Praze

Cena:
cena je vždy individuální a závisí zejména na délce a typu vystoupení či místu konání akce. V případě dlouhodobější spolupráce je možná sleva.

 

 Pokud Vás nabídka zaujala či pokud máte nějaký dotaz, neváhejte nás kontaktovat